ETKİNLİKLER / Yeni Parkurlar ile 23-30 Ekim 2021 tarihleri arasında Likya’dayız …

Bilgi: Çevresel koşul ve güvenlik nedeniyle haritada değişiklikler olabilir.

Kayıt FormuYasal Bilgi: Bu formda talep edilen bilgiler; TÜRSAB zorunlu seyahat sigortası bilgileri olup, KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU şartlarına bağlı kalınarak kullanıma sunulmuştur.


Etkinlik Hakkında

Yeni Parkurlar ile 23-30 Ekim 2021 tarihleri arasında Likya’dayız …


Bu sene valizlerimizi bir yerde açarak dönüşte toparlayacağımız 7 gece Adrasan’da  konaklama ile Likya’nın doğu parkurlarını yürüyeceğiz.


22 Ekim akşamı saat 20:30 da aracımız İncirli Alfemo önünden hareket edecek ve sırası ile 20:45 te Mecidiyeköy simit sarayı önünden , 20:55 te Beşiktaş Sait Çiftçi polikliniği önünden , 21:20 de Kadıköy Evlendirme Dairesi önünden , 21:30 da Göztepe E5 durağından , 21:40 da Kozyatağı Carrefour karşısı İETT durağından , 21:45 te Bostancı E5 durağından , 21:55 de Maltepe E5 durağından , 22:05 te Kartal E5 durağından , 22:15 te Pendik E5 durağından katılımcılarımızı alarak otobana bağlanıp Sakarya’dan Pamukova istikametine bağlanıp molalar ile Antalya Adrasan’’a hareket edeceğiz.

 

23 Ekim 2021 FREE

Sabah saatlerinde Adrasan’da olacak ve otelimize yerleşeceğiz. Alacağımız kahvaltı sonrası tam gün dinleneceğiz.

• KONAKLAMA VE SABAH KAHVALTISI DAHİL

 

 

24 Ekim 2021 GÖYNÜK – HİSARÇANDIR ( 20 km kolay parkur )

Sabah kahvaltı sonrası aracımız ile 1 saat 40 dakikalık yol alıp Hisarçandır köyüne ulaşacağız. 865 mt rakımdan başlayacak olan yürüyüşümüz , 8. Km de 1450 mt lere ulaşacak. Bu nokta en pik yaptığımız nokta olacak ve bundan sonra neredeyse hiç hissetmeden 14. Km de 750 mtlere , 20.km de ise 80 mt ye kadar inmiş olacağız.

Bizi bekleyen aracımıza binerek otelimize doğru yol alacak , akşam yemekte beraber olacağız.

NOT: YÜRÜYÜŞÜMÜZ ERKEN BİTERSE PHASELİS ANTİK KENTİNİ ZİYARET EDEBİLİRİZ.


• KONAKLAMA VE SABAH KAHVALTISI DAHİL


25 Ekim 2021 GEDELME GÖYNÜK (20 km kolay – orta zorluk parkur )

Kahvaltı sonrası aracımız ile 1 saat 30 dakikalık yol ile Gedelme parkur başına ulaşacağız. Aracımız bizi burada bırakarak Göynük’e parkur sonuna geçecek. Biz ise 671 mt rakımdan başlayarak 4. Km de 975 mt rakıma yükseleceğiz. Bu noktadan sonra 5. Km de 810 mt ye inecek , sonrasında 7. Km de 960 mt rakıma yükseleceğiz.Sonrasında hafif inişlerle 13. Km de 290 mt lere inip , 15.km de 700 mt ye yükselip , 20.km de 42 mt rakıma inmiş olacağız. Bizi bekleyen aracımıza binerek otelimize doğru yol alacak , akşam yemekte beraber olacağız.

• KONAKLAMA VE SABAH KAHVALTISI DAHİL


26 Ekim 2021  ÇIRALI BEYCİK (15 km çok kolay )

Sabah kahvaltı sonrası aracımız ile Beycik köyüne hareket ediyoruz. Yaklaşık 1 saatlik seyahat sonrası yedek kıyafetlerimizi aracımızda bırakarak yürüyüşümüze deniz seviyesinden 775 mt yükseklikten başlayacağız.3. km de 675 mt lere , 6. Km de 370 mt lere , 10. Km de 135 mt lere neredeyse hiç hissetmeden inmiş olacağız.11. mt de tekrar 320 mt rakıma çıksak ta son 4 km yi gene irtifa kaybederek neredeyse deniz seviyesinde Çıralı’da bitireceğiz.

Burada soluklanıp ,bir şeyler içip gene aracımıza binerek otelimize geçeceğiz.

Otelde dinlendikten sonra akşam yemekte buluşacağız.

 

 

• KONAKLAMA VE SABAH KAHVALTISI DAHİL

 

27 Ekim 2021 TEKNE TURU

Sabah kahvaltı sonrası sahilden kalkacak olan bize özel teknemiz ile açılarak gün boyu denizde olacağız. Geçirdiğimiz 3 günün yorgunluğunu denizde yüzerek , güneşlenerek dinlenerek atacağız.

Akşam otele döndüğümüzde ise yemekte tekrar beraber olacağız.

• TEKNE TURU , KONAKLAMA VE SABAH KAHVALTISI DAHİL

 

28 Ekim 2021 ADRASAN ÇIRALI ( 13 km kolay parkur )

Kahvaltı sonrası aracımız bizi Çıralı’ya bırakacak. Denizden 96 mt yükseklikten başlayacak yürüyüşümüz , 4. Km de bizi 680 mt rakıma yükseltecek. Bu yükseklik bizim alacağımız en yüksek irtifa olacak ve bundan sonra hep inerek irtifa kaybedeceğiz.

9.km de 65 mt lere inmiş olacak ve bundan sonraki otelimize kadar olan 5 km de hep düz bir yolda Adrasan sahilinde yürüyeceğiz.

Kendimizi otele attıktan ve dinlendikten sonra otel bahçesinde buluşup , akşam yemeğine geçeceğiz.

• KONAKLAMA VE SABAH KAHVALTISI DAHİL

 

29 Ekim 2021 GELİDOLYA FENERİ -ADRASAN ( 13 km Kolay Parkur )

Sabah kahvaltı sonrası son parkurumuz ola Gelidonya Feneri Adrasan parkurunu yürümek için aracımız bizi Gelidonya feneri çıkış noktasına bırakacak ve otelimize geriş dönecek. Biz buradan 35 mt irtifadan yürüyüşümüze başlayarak dinlene dinlene ülkemizin en güzel manzaralı feneri olan Gelidonya fenerine 2 km lik bir yükseliş ile 205 mt de ulaşacağız.

Burada epey bir mola verdikten sonra tekrar yolumuza devam ederek 1 km daha yürüyüp 385 mt ye kadar yükselip , 2,5 km sonra tekrar 208 mt lere inip , sonrasında 67 mt leri görüp son çıkışımızı 2 km ile 380 mt de son bulduracak, ardından ise otelimize kadar 4 km daha inerek yürüyüşümüzü 13. Km de sonlandırmış olacağız.

Otelimizde son akşam yemeğimiz için bahçede toplanıp  keyifli bir gece geçirdikten sonra odalarımıza çekilip valizlerimizi toparlayacağız…

• KONAKLAMA VE SABAH KAHVALTISI DAHİL

 

30 Ekim 2021 DÖNÜŞ

Sabah kahvaltı sonrası aracımıza binip geri dönüş yoluna geçeceğiz. Yolda kısa molalar ile akşam saatlerinde evlerimizde olmayı planlıyoruz.

• SABAH KAHVALTISI DAHİL"BU ETKİNLİĞİMİZ 15 KİŞİ İLE SINIRLIDIR”

 

 

Etkinlik ücreti 2850 TL olup , etkinlik hareket tarihinden 1 ay öncesine ( 23 eylül 2021 ) kadar tüm ödemelerin verilecek hesap numarasına havale edilmesi gerekmektedir.

Fiyata dahil olanlar ;

Şehirler arası ulaşım
Ara transferler
Etkinlik süresince oda kahvaltı konaklama
Kara yolu seyahat sigortası
Tursab firma ödemesi
Rehberlik hizmeti
Tekne turu
( Odalar 2 kişilik olup , tween (ayrı yataklı) konaklamadır. Single kalmak isteyen arkadaşlarımız oda farkını kendileri otel muhasebesine ödeyeceklerdir.Single farkı gece X 75 TL dir )

 

ETKİNLİĞE DAHİL OLMAYANLAR
Akşam yemekleri
Öğle yemekleri
Akşam yemeklerde alınacak içecekler
Ekstra harcamalar
Ören yerleri ve müze giriş ücreti

 

YANIMIZA ALMAMIZ GEREKENLER
Sırt Çantası
Yedek kıyafet ve yedek ayakkabı
Yağmurluk
Rüzgar geçirmez mont
Baton
Boğazlı bot
Kafa lambası
Şort – Mayo
Havlu
Güneş gözlüğü
Şapka
Güneş kremi
Şarj aleti

 

ÖNEMLİ NOT :

Not: Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.

 

DUYURUSUNU YAPTIĞIMIZ ,1618 nolu YASA KAPSAMINA GİREN FAALİYETLER TURSAB SEYAHAT ACENTESİ İŞLETME BELGE SAHİBİ KARROZZERIA TURİZM ( LİSANS NO 8998 ) İN FAALİYETLERİ OLUP , GEZENTİLER DOĞA SPORLARI ORGANİZASYONU KAR AMACI GÜTMEKSİZİN PAYLAŞIM ESASLI OLARAK ETKİNLİĞİ SOSYAL MEDYA YOLU İLE GURUP ÜYELERİNE YAYMAKTADIR.
BUNA GÖRE;ETKİNLİK VE DUYURULAR KAR AMACI GÜTMEYEREK , TİCARİ AMAÇLI OLMAYIP , MASRAF PAYLAŞIMI VE GÖNÜLLÜLÜK ESASI İLE YAPILMAKTADIR.
TÜM PAYLAŞTIĞIMIZ ETKİNLİKLER BİREYSEL FAALİYETLER OLUP , KİŞİLERİN KENDİ SORUMLULUĞU DAHİLİNDEDİR.
SAĞLIK SORUNU YAŞAMAYAN HERKESİN DOĞA İLE İÇ İÇE OLMASINA VESİLE OLDUĞUMUZ BU AKTİVİTELERE ZORLUK DERECESİNE GÖRE ÜYELERİMİZDEN HER İSTEYEN KATILABİLİR. DEĞİŞEN SAĞLIK DURUMUNUZU MUTLAKA KOORDİNATÖRÜNÜZE ÖNCEDEN BİLDİRMENİZ MENFAATİNİZEDİR.
AKTİVİTELERDEKİ MAALİYETLER KATILIMCILARA EŞİT OLARAK PAYLAŞTIRILARAK KATILIM ÜCRETİ OLUŞTURULARAK KATILIM ÜCRETİ YAYINLANMAKTADIR.
ETKİNLİKLERİMİZ GENELDE DOĞA SPORLARI AKTİVİTELERİ OLDUĞU İÇİN , YAYINLANAN ZAMAN DİLİMİ AŞILABİLİR , YA DA ERKEN BİTEBİLİR.
BAŞLAMA VE SON NOKTA BİTİŞ SAATLERİ ETKİNLİK İÇİNDEKİ İSTENMEYEN DURUMLAR, HAVA VE YOL KOŞULLARINA GÖRE DEĞİŞİKLİK ARZEDEBİLİR
TÜM KATILAN ÜYELERİMİZİN DOĞAYA ÇIKARAK YABAN HAYATINA MİSAFİR OLDUKLARINI , DOĞADAKİ RİSKLERİN GERÇEK HAYATIN BİR PARÇASI OLDUĞUNU KABUL EDEREK FAALİYETLERE KATILMALARI GEREKMEKTE VE BU RİSKLERİ KABUL EDEREK ETKİNLİKLERE KATILIM YAPTIKLARINI BİLMELİDİRLER.
KÖTÜ HAVA ŞARTLARI , YARALANMALAR , YANGIN , DEPREM , TOPRAK KAYMASI , YILDIRIM , FIRTINA , SEL , YABAN HAYVANI VE YÖN KAYBI GİBİ DURUMLARDA TEK YETKİLİ VE SÖZ SAHİBİ FAALİYET LİDERİDİR.
AKTİVİTELERE VE ETKİNLİKLERE KATILANLAR TÜM YUKARDA YAZILI AÇIKLAMALARI OKUYARAK KABUL ETMİŞ , ONA GÖRE ETKİNLİĞE KATILMIŞ SAYILACAKTIR.
BU SEBEPTENDİR Kİ ETKİNLİKLERİMİZ İLE ALAKALI ÖNEMLİ BAZI HATIRLATMALARDA BULUNMAK ZORUNDAYIZ.
SEYAHAT SİGORTANIZIN KESİLEBİLMESİ İÇİN Kİ ZORUNLUDUR MUTLAKA
* DOĞUM TARİHİNİZİ GÜN AY YIL OLARAK ,
* TC KİMLİK NUMARANIZI ,
* BİLİYORSANIZ KAN GURUBUNUZU,
KAYITLARIMIZDA BULUNMASI VE SİZE ULAŞABİLMEMİZ , ALACAĞIMIZ DURAĞI BİLMEMİZ İÇİN İSE
* İLETİŞİM NUMARANIZI VE BİR YAKININIZIN İLETİŞİM NUMARASI ,
* BİNECEĞİNİZ DURAĞI 0532 277 99 29 NUMARALI TELEFONDAN BİLDİRMENİZ GEREKMEKTEDİR.
SİZİN DE BİLDİĞİNİZ GİBİ GEZİLERİMİZ MASRAF PAYLAŞIMI ESASINA GÖRE YAPILDIĞI İÇİN SON ANDA YAPILAN İPTALLER DOLAYISI İLE HEM ARAÇ SEÇİMİMİZDE YANILTICI OLUYOR,HEM SİGORTA MASRAFLARINIZI CEBİMİZDEN ÖDEMEK DURUMUNDA KALIYOR,HEM GELMEK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZA YER YOK DİYOR,HEM DE KATILAN KATILIMCILAR DAHA FAZLA KATILIM PAYI ÖDEMEK ZORUNDA KALIYORLAR.
SİZLERDEN BU KONUYA HASSAS DAVRANMANIZI RİCA EDİYORUZ.
TÜM KATILIMCILARIN , ARAÇ KALKIŞ SAATLERİNDEN 5 dk ÖNCESİ DURAKLARINDA HAZIR BULUNMALARI MENFAATİMİZEDİR..

 

AKTİVİTE RİSKLERİ :
Gezentiler Doğa Sporları Organizasyonu ile yapacağınız her türlü aktivitede araç haricinde ( araç içinde zorunlu seyahat sigortası her etkinliğimizde aktiftir ) şahsın ve varislerinin, şahsi ve hukuki temsilcilerinin adına başına gelebilecek herhangi bir sakatlık, kayıp veya hasar durumunda organizatörlerin, yöneticilerinin, etkinliklerde görevli kişilerin, sponsorların, sorumlu tutulmayacağını, her türlü sorumluluğun katılımcılara ait olduğunu; doğa sporu etkinliklerine katılmak için tıbbi bakımdan hiçbir engelinin olmadığını, etkinlikler için fiziki olarak yeterli olduğunu, etkinlik boyunca doğa şartlarına uygun donanım ve kıyafet taşıyacağını, etkinlik rehberinin kurallarına uyacağını kabul ederek aktivitelere katılmış sayılacaklardır...

 

BU ETKİNLİĞE KATILAN TÜM KATILIMCILAR YUKARIDA YAZILI AÇIKLAMALARI OKUYARAK İMZALAMIŞ VE KABUL ETMİŞ SAYILACAKTIR.


Yaklaşan Etkinlikler