Gezi Planlarımız

Detayları İnceleyebilirsiniz

Ramazan Bayramında HOLLANDA - Amsterdam / BELÇİKA - Brugge

Ramazan Bayramında HOLLANDA - Amsterdam / Volendam  / Zaanse Schans / Giethoorn ve  BELÇİKA - Brugge

Ramazan bayramının ilk günü ailemiz ve sevdiklerimiz ile bayramlaştıktan sonra 2. Günü Sabiha Gökçen’den sabah 08:50 de THY nin TK 1961 sefer sayılı uçağı ile Amsterdam’a uçuyoruz. ( Saat en geç 07:00 de THY nin Amsterdam kontuarının önünde buluşacağız )

 

5 Haziran 2019 (1.gün)

 

Bir rötar olmazsa Hollanda yerel saati ile 11:35 te Amsterdam havaalanına indikten ve pasaport işlemlerimizi yaptırdıktan sonra bizi bekleyen aracımıza bineceğiz.

 

Buradan aracımız ile önce 45 km uzaklıktaki korsan film platolarından çıkmışcasına bizi bekleyen Volendam’a gideceğiz.

 

Volendam küçük bir yerleşke olduğundan sizi burada serbest zamanla size teslim ediyoruz.Bolca keyfini çıkarın.

Gezebileceğiniz yerler ise ;

 

ŞEHİR MERKEZİ ;

Tourist information’un sokağı olan Zeestraat’tan aşağı doğru yürüdüğünüzde karşınıza çıkacak olan küçük bir alan. Köşede bulunan markettten alışverişinizi yapabilir ya da meydanın etrafında bulunan kafelere oturabilirsiniz.

 

ESKİ LİMAN ;

 Sizi masal şehirlerini andıracak bu yeri mutlaka görmelisiniz. Üstünde bulunan Zuideinde caddesindeki hediyelikçilerden Amsterdam‘dan daha ucuza hediyelik eşya alabilirsiniz.

 

HAVEN ;

 Eski Limanı’ndan sola doğru ilerlediğinizde liman bitiminde kalan cadde kafeleriyle, lokantalarıyla, hediyelik eşya dükkanları ve aydınlatmalarıyla burada yürüyünüz.

 

CHEESE FACTORY VOLENDAM ;

Meşhur Hollanda peynirlerinin envai çeşidini tadabileceğiniz ve alabileceğiniz bir yer limanda sola doğru ilerlediğinizde liman bitiminde sağ tarafta karşınıza çıkacaktır.

 

DE KORAALVİS ;

Limanın sağ köşesinde kalan bu yerde irili ufaklı deniz canlıların sergilendiği ufak akvaryumlar bulunmakta.   

 

VOLENDAM MARİNA ;

 Eski Liman’dan sağ tarafa ilerleyip yaklaşık 5 dakika yürüdüğünüzde marinaya varıyorsunuz. Etrafındaki kafelere oturup bu masalsı kasabanın tadı çıkabilir.

 

Ve asıl önemlisi Volendam‘ın sokaklarına dalın, istediğiniz gibi özgürce gezin yorulduğunuz zaman bi kafeye oturup bir şeyler için gene sokaklara dalın. O mimariyi masalsı yapıları görün ve hayran olun.

 

Volendam masal şehrini gezdikten sonra bu kez aracımızla yönümüzü Zaanse Schans’a çeviriyoruz.

 

Volendam ile Zaanse Schans arası 30 km kadar ve tabiki gene her yer yemyeşil.

 

Zaanse Schans, Hollanda’nın kuzeyinde başka bir masal diyarı gibi bir yerleşim yeri.

 

Zaanse Schans değirmenleri ve tarihi evleri ile anılan bir yerleşim yeri. 1970 yılında 35 adet ev bu bölgeye taşınıp bir açık hava müzesi oluşturulmuş ve bu evler koruma altına alınmış. Evlerin arasında dolaşırken bir film setinin içinde dolaşıyor gibi hissediyor insan kendini. Bu bölge her yıl binlerce turist çekiyor. Değirmenlerin bir kısmı hala dönüyorlar. Eskiden her birinin hatırı sayılır bir işlevi varmış. Müze haline getirilmiş olan bir tanesinin içinde girip daracık ahşap merdivenlerden yukarı çıkabilirsiniz. Buradan Zaanse Schans’a ve diğer değirmenlere tepeden bakıp fotoğraf çekme şansınız var.

Değirmenlerin inşa ediliş yılları 1500’lerin sonlarına kadar gidiyor. Başlangıçta yaklaşık 1000 adet olan değirmen sayısı, 1920’de sadece 20 adete inmiş. Günümüzde ise koruma altına alınabilmiş sadece 11 adet değirmen kalmış. Değirmenlerde kağıt imalatı yapılıyormuş eski dönemlerde. Gezmek için girdiğiniz değirmende kağıt yapılışını anlatan bir broşür bulabilirsiniz. Bu bölgenin en eski endüstriyel yer olduğu söyleniyor.

 

Zaanse Schans’da çok güzel antik görünümlü bir de market var. Yiyecek satılan bu markette çeşit çeşit Hollanda peyniri bulmanız mümkün.

 

Zaanse Schans Amsterdam’a sadece 19 km mesafede

 

Zaanse Schans gezimizi de tamamladıktan sonra artık Hilversium'daki otelimize hareket edeceğiz.

Akşam saatlerine yakın bir zaman diliminde otelimize yerleşerek serbest zaman vereceğiz.

 

6 Haziran 2019 (2.gün)

 

Akşam otelimizde dinlendikten sonra sabah kahvaltıda buluşuyoruz. Kahvaltı sonrası aracımıza binerek Amsterdam’a gidiyoruz.

İsteyen birlikte , isteyen ise kendi gün boyu Amsterdam sokaklarını turlayabilir.

Tek , arkadaş gurubu yada toplu halde de olsa Amsterdam’da gezebileceğiniz yerler sırası ile ;

 

DAM MEYDANI ;

1655-1808 yılları arasında belediye binası olarak kullanılan Neo-Klasik tarzdaki Amsterdam Kraliyet Sarayı, bünyesinde sergilerin düzenlendiği Nieuwe Kerk (Yeni Kilise) meydanda bulunan tarihi yapıların başında geliyor.Alanı ziyaretiniz sırasında görme fırsatı yakalayacağınız ulusal anıt ise II. Dünya Savaşı’nda hayatlarını kaybedenler anısına 1956’da dikilmiş. Ayrıca ünlü balmumu heykel müzesinin Amsterdam şubesi olan Madame Tussauds Amsterdam da yine bu meydanda yer alıyor.

Adres: Dam, 1012 JL Amsterdam, Hollanda

 

RİJKSMUSEUM VE BAHÇESİ ;

Müzeler Meydanı’nda yer alan Rijksmuseum, şehrin bir diğer önemli müzesi. Şehir yöneticilerinin koleksiyonlarının sergilenmesi için 1800 yılında Lahey’de kurulan Rijksmuseum, Hollanda Kralı Louis Bonaparte’ın emriyle 1808’de Amsterdam’a taşınmış. Pierre Cuypers’in tasarımına sadık kalınarak 1876-1885 yılları arasında Müzeler Bölgesi’ne hâkim bir konumda inşa edilen binada faaliyet gösteren müze, dünyanın en büyük Felemenk sanat koleksiyonuna sahip.

Müzede Hollanda Altın Çağı’na ait tabloların yanı sıra geniş bir Asya Sanatı Koleksiyonu’nu da inceleyebilirsiniz. Kültürel tesis bünyesinde ayrıca ülkenin en büyük sanat tarihi kütüphanesi faaliyet gösteriyor. Eğer müze ve sanat galerilerini gezmekten keyif alıyorsanız bu müzeyi sakın esgeçmeyin.

Şehrin simgelerinden olan “I Amsterdam” yazısı bu müzenin hemen önünde yer alıyor. Burası Amsterdam’da fotoğraf çekilmek için güzel bir nokta.

Adres: Museumstraat 1, 1071 XX Amsterdam, Hollanda

Ziyaret Saatleri: Haftanın her günü 09.00-17.00

Giriş Ücreti: Yetişkin 17,50 Euro

 

RED LİGHT DİSTRİCT ( KIRMIZI FENER MAHALLESİ )

Amsterdam gezilecek yerler listemizdeki en sıra dışı yer olan Red Light District yani Kırmızı Fener Mahallesi özellikle yetişkinlere yönelik eğlence imkanları ile Avrupa’da ünlü bir yer. 

De Wallen adıyla da anılan bölgenin sokaklarında çok sayıda randevu evi, gay bar ve erotik şovların düzenlendiği tiyatro faaliyet gösteriyor.

Kenti dünya çapında üne kavuşturan unsurlardan birisi olan Kırmızı Fener Mahallesi’nde tüm bunlara ek olarak sosyalleşmeye, eğlenmeye olanak tanıyan kafe ve barlar, mimari özellikleriyle ilginizi çekebilecek kanal evleri de bulunuyor.

Bölgedeki asıl eğlence saat 22.00’den sonra başlıyor. Eğer bölgenin yapısını merak ediyorsanız bu saatten önce sokaklarda rahatça gezebilirsiniz. Üstelik sadece gündüz değil gece ilerleyen saatlerde bile bölgeyi gezen kalabalığın %90’ı meraktan geziyor.

Adres: De Wallen, Amsterdam

 

ANNE FRANK EVİ ;

Amsterdam gezilecek yerler listemizdeki en popüler müzelerden bir tanesi Jordaan bölgesinde yer alan Anne Frank Evi. Kentin tarihinde yer etmiş sakinlerinden birisi olan Anne Frank’in ailesiyle birlikte iki yıl boyunca II. Dünya Savaşı sırasında kenti işgal eden Naziler’den saklandığı ev, 1960 yılında müze haline getirilmiş.

Odaları o dönemin kasvetini yansıtacak şekilde korunmaya devam edilen Anne Frank Evi Müzesi girişini döner bir kitaplığın gizlediği daire, günlük odası, Otto Frank Sergisi, Anne’nin Odası ve Peter’in Odası bölümlerinden oluşuyor. Tarihe iz bırakan önemli şahsiyetin anısını yaşatmayı amaçlayan müzenin en önemli öğesini, 1947 yılında ilk kez basılan ve dünya çapında büyük ilgi çeken Anne Frank’in savaş yıllarını yazdığı günlük oluşturuyor.

Bu arada önemli bir not; eğer bu evi gezmek istiyorsanız biletinizi mutlak internetten almanızı tavsiye ederim. Yoğun sezonlarda günün belirli saatlerinde yalnızca online bileti olanların müzeye girişine izin veriliyor. Biletinizi online alarak hem uzun kuyruklardan kurtulursunuz hem de daha sabit bir Amsterdam gezi planınız olur.

Adres: Prinsengracht 263-267, 1016 GV Amsterdam, Hollanda

Ziyaret Saatleri: Anne Frank Müzesi her saat 09.00’da açılıyor ama kapanış saati yıl içinde 19.00, 20.00, 22.00 olarak değişiyor. Yaz sezonunda kapanış 22.00.

Giriş Ücreti: Yetişkinlere 9 Euro. Anne Frank Müzesi şu an yalnızca online bilet sahipleri için ziyarete açık.

Web: annefrank.org/en/

 

 

BEGİJNHOF

Manastır yemini etmedikleri halde rahibe hayatı yaşayan Katolik Kardeşler Birliği’ne ev sahipliği yapmış Begijnhof, kentin mimari açıdan en güzel yerlerinden bir tanesi.

Tarihi 14. yüzyılın ilk çeyreğine kadar uzanan yapı kompleksinin bahçesinde Amsterdam’ın en eski evi olduğuna inanılan Het Houten Huis, orijinal Orta Çağ kulesi ile birlikte varlığını günümüze kadar korumayı başarmış Engelse Kerk (İngiliz Kilisesi), 1680’de inşa edilen Begijnhof Şapeli bulunuyor.

Begiijhof’ta gezerken mümkün olduğunca sessiz olup yerel halka saygı göstermek önemli. Mimari olarak dikkat çeken bu avluyu gezmek için yarım saat yeterli.

Adres: 1012 Amsterdam, Hollanda

Ziyaret Saatleri: 09.00-17.00

 

BLOEMENMARKT (AMSTERDAM ÇİÇEK PAZARI)

1862 yılından beri kurulan ve şarkılara bile konu olan Amsterdam Çiçek Pazarı, Muntplein ile Koningsplein arasındaki Singel Kanalı üzerinde ziyaretçilerini bekliyor.

Dünyanın tek yüzen çiçek pazarı unvanına sahip Bloemenmarkt, eskiden tamamen kendi arazilerinde ürettikleri çiçekleri Amstel Nehri üzerinden getiren çiftçilerin teknelerinden oluşuyormuş. Bugünse satış yapılan stantlar bulundukları yere sabitlenmiş.

Her gün 09.00-17.00 saatleri arasında kurulan renkli pazar  hediyelik eşya alışverişi için en güzel ve ucuz yerlerden bir tanesi. Pazarda yalnızca lale vb çiçek soğanları, tohumlar değil her türden yöresel hediyelik ürünlerin satışı yapılıyor.

Adres: Singel, 1012 DH Amsterdam, Hollanda

Çalışma Saatleri: Hafta içi 09.00-17.30, Pazar 11.00-17.30

 

 

OUDE KERK ( ESKİ KİLİSE )

Red Light District sınırları içerisinde yer alan Oude Kerk, hem kentin en eski yapısı hem de en yeni sanat enstitüsü olduğu için gezginlerin Amsterdam gezilecek yerler listelerinde kendisine sıklıkla yer buluyor.

Aralarında donanma kahramanı Jacob van Heemskerck ve Rembrandt’ın ilk eşi Saskia van Uylenburg’un da bulunduğu 20 binden fazla kişinin ebedi istirahatgahı konumundaki kilisenin en önemli kısımlarını Büyük Org, Brokarlı Sütunlar, Eski Sakritsinin Kırmızı Kapısı, Kule Külahı ve Merhamet Sandalyeleri oluşturuyor. Şehrin bu ünlü kilisesinin içine para verip girmek istemezseniz yapıyı Kırmızı Fener Mahallesi‘ni gezerken dıştan görebilirsiniz.

Adres: Oudekerksplein 23, 1012 GX Amsterdam, Hollanda

Ziyaret Saatleri: Pazartesi-Cumartesi 10.00-18.00, Pazar 13.00-17.30

Giriş Ücreti: 10 Euro (I Amsterdam Card’a ücretsiz giriş)

 

KRALİYET SARAYI

Dam Meydanı’ndaki en heybetli yapı olan Kraliyet Sarayı, belediye binası olarak 1648-1665yılları arasında Jacob van Campen gözetiminde inşa edilmiş. Roma’daki kamu binalarından esinlenerek tasarlanan sarayın inşasında kullanılan sarı taşlar, Almanya’dan getirtilmiş. Zamanla sarı renginden uzaklaşıp, günümüzdeki görünümünü alan yapının içerisindeki tüm eşyalar, Kral Louis Bonaparte’ın zamanından kalma.

Türkiye’deki önemli sarayların yanında çok sönük kalan bu sarayı bence zamanı bol olanlar, yağmurlu havalarda biraz zaman öldürmek isteyen gezginler tercihe edebilir. Yoksa saray içinde elçi ve saray yönetimine ait çeşitli odalar ve bazı mobilyalar dışında çok fazla ilgi çeken bölüm yok.

Adres: Dam, 1012 HG Amsterdam, Hollanda

Ziyaret Saatleri: Pazartesi hariç her gün 10.00-17.00

Giriş Ücreti: 10 Euro

 

 

HEİNEKEN EXPERİENCE ( ESKİ BİRA FABRİKASI )

1867’de dünyaca ünlü bira markası Heineken’ın ilk fabrikası olarak kurulan ve marka 1988 yılında daha modern olanaklara sahip şehir dışındaki yeni yerine taşınıncaya kadar genel merkezi konumundaki tarihi bina, günümüzde Heineken Experience adıyla konuklarına eğlenceli saatler yaşatıyor.

Adres: Stadhouderskade 78, 1072 AE Amsterdam, Hollanda

Ziyaret Saatleri: Pazartesi-Perşembe 10.30-19.00, Cuma-Pazar 10.30-21.00 (Son giriş kapanıştan 2 saat önce)

Giriş Ücreti: 16 Euro

 

Tam gün ve gece geç saatlere kadar Amsterdam’ın keyfini çıkatıyor , belirlediğimiz saatte aracımız ile otelimize hareket ediyoruz.

 

7 Haziran 2019 (3.gün)

 

Otelimizde yorgunluğumuzu atarak sabah dinç bir şekilde uyanacağız.

Sabah kahvaltısı sonrasında gene aracımıza binerek bu sefer sizi 120 km uzaklıktaki masal diyarı bir yere Giethoorn’a götüreceğiz.

Bakkala bile sandalla giden , postacıların mektupları sandalla dağıttığı , kışın donan daracık derelerin üzerinde ulaşımı buz pateni ile yapan, yemyeşil çevresi , sazlar ve samanla örtülmüş damlarla yapılmış 2 şer katlı bahçeli minik adacıklar içindeki evleriyle meşhur bu köye hayran kalacak , hiç buradan ayrılmak istemeyeceksiniz…

 

Aracımızı Giethoorn’un dışına park ederek kısa bir yürüme mesafesi ile köyün girişine geleceğiz.

 

Burada size hiç dokunmuyoruz öğle sonrasına kadar serbest zaman vereceğiz.

Sandal ve tekne kiralama yerlerinde size yardımcı olacak , birkaç kişi birlikte olarak sizleri sandallarınızla başbaşa bırakacağız.

Burada sandalı kiraladığınızda elinize bir harita veriyorlar A seçeneğini , B seçeneğini yada C seçeneğini kullanabiliyor , dereler ile oluşmuş sokaklarda dolaşıyorsunuz .

 

Yaklaşık 2 saat kadar süren bu muhteşem deneyimi tatmanızı öneririz.

Öğle sonrası tekrar aracımıza binerek Amsterdam’a dönerek son alışverişlerimizi ve serbest zamanımızı değerlendirerek akşam saatlerinde otelimize geri döneceğiz.

 

 

 

8 Haziran 2019 (4.gün)

 

Sabah 08:00 da kahvaltımızı alarak eşyalarımızı otelimizde bıraka aracımıza binip Belçika’nın Brugge kentine doğru yol alacağız.

Molalarla ortalama 4 saatte alacağımız 250 km lik yol sonrasında Brugge’ e varmış olacağız.

 

Brugge’de gezebileceğimiz yerler ise ;

 

GROTE MARKT (BÜYÜK MEYDAN)

Tarihi şehrin merkezinde yer alan ve şehrin kalbi olarak sayılan Grote Markt (Büyük Meydan), Belfry Çan Kulesi‘nin de içinde olduğu pek çok tarihi yapıyı ve ilgi çekici mimariye sahip dükkanları, kafeleri, restoranları bünyesinde bulunduran Büyük Meydan, hem gündüz hem de gece etkinlikleri ile turistlerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Özellikle Christmas gibi önemli zamanlarda ve belli günlerde meydanda kurulan pazar yerlerinde şehre özgü hediyelik eşyalara, Brugge çikolatalarına ve çeşitli yiyeceklere rastlayabilirsiniz. Özel aydınlatma efektleri ve müzik dinletileri ile geceleri mükemmel bir atmosfere bürünen Grote Markt’ta keyifli vakit geçirebilirsiniz.

BELFREY OF BRUGGE (BRUGGE ÇAN KULESİ )

Kentin en önemli simgelerinden biri olan Brugge Çan Kulesi, tarihi şehir merkezinde bulunuyor. 47 farklı çan sesine tanık olabileceğiniz gotik mimarisi ile öne çıkan ihtişamlı kulede her saat başı farklı bir melodiyi duyabilirsiniz. 1240 yılında inşa edilen ve farklı zamanlarda büyük yangın tehlikeleri atlattığı için defalarca restore edilmek zorunda kalan kulenin en tepesine 366 merdiven basamağı ile ulaşabilir, şehir manzarasını geniş bir açı ile görebilirsiniz.

BASİLİCA OF THE HOLY BLOOD (KUTSAL KAN BAZİLİKASI)

Brugge gezilecek yerler listesinin ilk sıralarında sayılabilecek Kutsal Kan Bazilikası (Basilica of the Holy Blood) hem ilginç hikayesi hem de etkileyici mimarisi ile turistlerin dikkatini çekiyor. Vitraylar ile bezeli bir dekorasyona sahip olan bazilika, mistik havası ile ziyaretçileri büyülüyor. Flandre Kontu Alsace Thierry tarafından bazilikaya getirildiğine inanılan Hz. İsa’nın kanını belli günlerde bağış karşılığında Kutsal Kan Bazilikası’nda görebilirsiniz.

THE CHURCH OF OUR LADY (MERYEM ANA KİLİSESİ)

122 metre uzunluğu ile dünyanın en uzun ikinci tuğla yapımı kule olan The Church of Our Lady, şehrin silüetini oluşturan önemli yapılar arasında bulunuyor. Gotik mimarisi ve etkileyici iç tasarımı ile öne çıkan kilise, 1504 yılında Michelangelo tarafından yapılan “Madonna ve Çocuğu” heykeline ev sahipliği yapıyor.

 

BRUGGE OLD SQUARE (BRUGGE MEYDANI)

Kutsal Kan Bazilikası’nın yer aldığı Brug Meydanı‘nda 14. ve 15. yüzyıldan kalma tarihi Nüfus Müdürlüğü binası, Belediye Binası gibi resmi binalar dikkat çekiyor. Burg Meydanı’nda bulunan tarihi binaları gezebilir ya da faytonlarla yakın çevrede tur atabilirsiniz.

 

OLD St.JOHN’S HOSPITAL (ESKİ St JOHN’S HASTANESİ)

The Church of Our Lady yanında bulunan ve 11. yüzyıldan kalan Eski St John Hastanesi (Old St John’s Hospital), Avrupa’nın en eski hastaneleri arasında yer alıyor. Günümüzde müzeye çevrilmiş hastane kompleksinin bir bölümünde eski dönemlere ait hastane kayıtları, tıbbi cihazlar ve farklı sanat çalışmaları sergileniyor.

 

GRUUTHUSE MUSEUM

15 ve 19. yüzyıllar arasındaki zengin saray yaşamına ışık tutacak objelerin bulunduğu Gruuthusemuseum, önemli turistik yerler arasında sayılıyor. Gruuthuse lordlarının zenginliğine ve lüks hayatına tanıklık etmek isteyenler için uygun bir müze olan Gruuthusemuseum; etkileyici şömineleri, süslü ahşap kirişleri, halıları ve diğer dekorasyon ögeleri ile dikkat çekiyor. 

 

BELEDİYE SARAYI

Burg Meydanı’nda yer alan Belediye Sarayı, günümüze kadar korunan tarihi gotik mimarisi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Ön cephesinde 1300 civarında pencere olan ve çok sayıda heykel ve bayrak bulunan ihtişamlı binayı gezebilir, 1421 yılında yapımı tamamlanan binanın günümüze dek süren tarihi gelişim öyküsü hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

HİSTORIUM BRUGGE

Grote Markt‘ta bulunan Historium Brugge, ziyaretçilerine sanal gerçeklik deneyimi imkanı sunuyor. Belli bir ücret karşılığında sanal gerçeklik deneyimini yaşayabileceğiniz Historium’da çeşitli elektronik cihazlar yardımı ile 15. yüzyıla yolculuk edebilir ve eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.

Brugge gezimizi sonlandırdıktan sonra aracımıza binerek tekrar geldiğimiz yoldan Amsterdam’a hareket ediyoruz.

 

 

9 Haziran 2019 (5.gün)

 

Sabah kahvaltı sonrası 09:00 da otelimizden ayrılarak aracımız ile Amsterdam havaalanına gideceğiz.

 

Bu havaalanı çok yoğun olduğundan biraz erken hareket etmek zorundayız.

Bagajlarımızı ve check-inlerimizi yaptıktan sonra gene THY nın Hollanda yerel saati ile 12:30 TK 1962 sefer sayılı uçağına binerek Sabiha Gökçen havaalanına bir rötar olmazsa Türkiye yerel saati ile 16:50 de varmış olacağız…

Bu etkinliğin fiyatı 870 Euro olup , fiyata dahil olanlar ;

THY ile İstanbul – Amsterdam ekonomi sınıfı uçak bileti

THY ile Amsterdam – İstanbul ekonomik sınıf uçak bileti

4 Gece Amsterdam’da konaklama

4 Sabah kahvaltısı

Amsterdam içi lüks araçlarla transfer

Amsterdam Belçike / Brugge lüks araçlarla transfer

Belçika / Brügge – Belçika / Brüksel lüks araçlarla transfer

Belçika / Brüksel – Hollanda / Amsterdam lüks araçlarla transfer

 

Fiyata dahil olmayanlar ;

Türkiye içi transferler ,

Öğle ve akşam yemekleri ,

Otelde alınan içecek ve yiyecekler ,

Eğlence yerleri giriş ücretleri ,

Müze ve ören yerleri giriş ücretleri ,

Giethoorn’da sandal ve tekne kirası ,

Kişisel harcamalar ,

Vize ücretleri ,

Ülke çıkış harçları ,

Yurtdışı seyahat sigortaları

 

 

 

 

 

ÖNEMLİ NOT :

DUYURUSUNU YAPTIĞIMIZ ,1618 nolu YASA KAPSAMINA GİREN FAALİYETLER TURSAB SEYAHAT ACENTESİ İŞLETME BELGE SAHİBİ KARROZZERIA TURİZM ( LİSANS NO 8998 ) İN FAALİYETLERİ OLUP , GEZENTİLER DOĞA SPORLARI ORGANİZASYONU KAR AMACI GÜTMEKSİZİN ETKİNLİĞİ SOSYAL MEDYA YOLU İLE GURUP ÜYELERİNE YAYMAKTADIR.

BUNA GÖRE;ETKİNLİK VE DUYURULAR KAR AMACI GÜTMEYEREK , TİCARİ AMAÇLI OLMAYIP , GÖNÜLLÜLÜK ESASI İLE YAPILMAKTADIR.

 


YURTİÇİ SEYAHAT SİGORTANIZIN KESİLEBİLMESİ İÇİN Kİ ZORUNLUDUR MUTLAKA

* DOĞUM TARİHİNİZİ GÜN AY YIL OLARAK ,

* TC KİMLİK NUMARANIZI ,

* BİLİYORSANIZ KAN GURUBUNUZU,

KAYITLARIMIZDA BULUNMASI VE SİZE ULAŞABİLMEMİZ , ALACAĞIMIZ DURAĞI BİLMEMİZ İÇİN İSE

* İLETİŞİM NUMARANIZI ,

* BİNECEĞİNİZ DURAĞI Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. yada 0532 277 99 29 NUMARALI TELEFONDAN BİLDİRMENİZ GEREKMEKTEDİR.BİZ DE BU BİLGİLERİ ACENTEYE İLETMEKTEYİZ.

EĞER GEZİYE KATILMAYI İPTAL EDECEKSENİZ MUTLAKA EN GEÇ “ 20 MAYIS 2019” AKŞAMINA KADAR İPTAL EDİNİZ.

 

TÜM KATILIMCILARIN , ARAÇ KALKIŞ SAATLERİNDEN 10 dk ÖNCESİ DURAKLARINDA HAZIR BULUNMALARI MENFAATİMİZEDİR..

 

Bize Ulaşın

 Caferağa Mahallesi Fırıldak Sokak No:7/1, 34710

 0532 277 9929

/whatsapp gezentiler

 iBu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 /gezentiler

 /gezentilerdso

 /gezentiler