Gezi Planlarımız

Detayları İnceleyebilirsiniz

26 Ağustos / 3 Eylül Kurban Bayramında Jeep ler ile Ege Kıyıları

Kurban bayramı ile 30 Ağustos zafer bayramını birleştirerek yapacağımız bu etkinlik araçlar içindeki 4 er katılımcı arasında yakıt masrafları , kumanyalar ve konaklama ücretleri paylaşılarak paylaşım esası ile yapılacaktır.

Araçlar Suv ve aynı marka , 2016 - 2017 model olup bizim tarafımızdan verilecektir. Kişi başı katılım ücreti 750 TL dir.

 

1.Gün 26/08/2017 Kadıköy - Ecelimanı

26 Ağustos cumartesi sabahı saat 10:00 da Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkından hareket edecek konvoyumuz 1.köprü üzerinden geçerek Mecidiyeköy – İncirli – Beylikdüzü Avcılar istikametinden , Büyükçekmece – Silivri – Marmara Ereğlisi – Tekirdağ – Şarköy – Gelibolu – Karainebeyli – Beşyol  güzergahından ilk mola ve kamp alanımız olan Ecelimanına varacaktır.

Ece limanına varmadan etlerimizi alalım ve dilerseniz bir mangal yapalım ne dersiniz ?

330 km

 

2.Gün 27/08/2017 Ecelimanı – Sokakağzı

Sabah kahvaltısından sonra deniz sefamız var tabiki. Denizden çıkıp çadırlarımızı toplayıp aracımızı yükleyip Ece Limanı’na veda ederek  Eceabat feribot iskelesinden  Çanakkale’ye geçiyoruz. Buradan  Kepez - ( TROYA ŞEHRİ ) - Kumkale - Kumburun  üzerinden Geyikli - Dalyan Kösedere – Koyuevi - Sokakağzı Aristo Motel’e varıyoruz. Kamp alanımız hemen Aristo motelin yan bahçesi. Yer olursa dileyen arkadaşlarımız Aristo motelde de konaklayabilirler.

Gene dileyen arkadaşlarımız Aristo motelden ücret mukabilinder o muhteşem Girit mezelerinden ve taze balıklardan yiyebilirler.

153 km

 

3.Gün 28/08/2017 Sokakağzı – Eski Foça

Sabah kalkıp çadırlarımızı toplayarak Sokak ağzı’na veda ediyor , sırası ile Behramkale - Asos - Yeşilyurt - ( ZEUS ALTARI ) - Akçay - Burhaniye - Gömeç - Cunda Adası - Dikili – Bergama -  ( ZEUS SUNAĞI - DEMETER KUTSAL ALANI ) - Armağanlar - Yeni Şakran - Aliağa - Çakmaklı - Yeni Foça yı geçerek Eski Foça’da 3. Günümüzün kampını kuruyoruz. Gece Eski Foça’nın sahil barlarında ve restoranlarında zaman geçirebiliriz.

316 km

 

4.Gün 29/08/2017 Eski Foça - Çeşme

Sabah çok geç olmadanyola koyulacak ve  muhteşem bir yol macerası bizi bekliyor olacak. Zira bir çok kişinin merak edip bir türlü gidemediği Karaburun’un o enfes manzarasını solumuza alarak güzel bir yol izleyeceğiz. Bunun için önce Eski Foça’ya veda edip  , Dokuz Eylül – İzmir – Gülbahçe yolunu izleyerek Çeşme otobanına bağlanıp Mordoğan kavşağından  – Karaburun – Badembükü - Küçükbahçeköy – Ildır yolunu kullanarak  önce Alaçatı sonra da Çeşme’ye varacağız.

Kamp alanımız Çeşme’de olacak.

263 km

 

5.Gün 30/08/2017 Çeşme – Kuşadası

Sabah kahvaltı sonrası yola koyularak  Bademler – Sığacık – Seferihisar yolu üzerinden ( EFES ANTİK KENTİ – MERYEM ANA – YERDİ UYUYANLAR ) antik bölgesini ziyaret ederek Kuşadası merkezde bulunan çadır alanına ulaşacağız.

Akşam bolca Kuşadası’nın keyfini çıkartacağız.

194 km

 

6.Gün 31/08/2017 Kuşadası - Bodrum

Gene sabah kahvaltı sonrası yola koyularak Kuşadası ‘na veda ediyoruz. Yolumuz üzerinde Soğucak – Söke – ( PRİENE ATHENA TAPINAĞI ) – Atburgazı – Tuzburgazı – ( MİLET ÖREN YERİ ) – Akköy – Yalıköy – ( DİDYMA ÖREN YERİ ) – Didim – Bafa Gölü – Pınarcık – ( EUROMOS ÖREN YERİ – GÜMÜŞKESEN ANITI – MYLAS KAZI ALANI ) – Milas üğzerinden Güvercinlik’i geçerek Bodrum’a ulaşacağız.

Bodrum gecelerine karışmaya ne dersiniz ?

225 km

 

7.Gün 01/09/2017 Bodrum - Marmaris

Sabah çok gecikmeden yola çıkmalıyız ki bu rotada gireceğimiz gene çok yer olacak. Çökertme – Ören – Akyaka – Gökova  üzerinden Beldibi – Marmaris – Emecik – Datça – Çubucak Orman Kampına ulaşacağız.

Akşam Çubucak orman kampındayız.

259 km

 

8.Gün 02/09/2017 Marmaris – Salda Gölü

Bu sabah biraz erken kalkıp yol almalıyız zira yolumuz biraz uzun ve gezecek gene çok yer var.Çubucak Orman Kampı’nı ardımızda bırakarak  Akçapınar – Gökova – Akyaka – Kötekli – Ortaköy – Yaraş – Kale – Medet Tavas -  Akyar - Cankurtaran – Denizli – ( LAODİKEİA – HİERAPOLİS – PAMUKKALE TRAVERTENLER ) – Denizli – Serinhisar – Güney köyünü geçip Salda Gölü’ne ulaşacağız.

Kamp alanımız Salda gölü kıyıları.

Alışveriş yapıp akşam gene mangal yapabiliriz.

333 km

 

9.Gün 03/09/2017 Salda Gölü – Kadıköy

Son günümüz tamamen yolda geçecek neredeyse .Salda Gölü’nden ayrılarak Burdur - (SAGALASSOS ANTİK ŞEHRİ ) – Karacaören – Afyonkarahisar – Kütahya – Bozüyük – Bilecik – Sapanca – İzmit’i ardımızda bırakarak hareket ettiğimiz Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkında bu güzel aktivitemiz neredeyse 3.000 km yi devirerek son bulacak.

863 km

Toplam : 2.936 km

ÖNEMLİ NOTLAR :

 • Her araçta 4 katılımcı olacaktır. ( 5.kişi alınması önerilmez. Zira yaklaşık 3.000 km yol yapılacağı göz önüne alındığında sıkışık bir seyahati sanırım kimse istemez ) TECRÜBE İLE SABİTTİR !..
 • Araçlar kaskolu olsa da araç içindeki katılımcılara zimmetlenecek , keyfi zarar verildiğinde kiralama şirketi ile doğrudan muhattap olacaklardır.
 • Konaklamalar çadır konaklama olacağı gibi bazı yerlerde dileyen arkadaşlarımız kendi çabaları ile pansiyon , motel gibi seçenekleri değerlendirebilirler.Ancak hareket saatinde mutlaka konvoyda olmak zorunluluğu vardır.
 • Hareket saatlerine , mola yerlerinde verilen zaman dilimine mutlaka uymak gerekmektedir ki hedeflerimizden geri kalmayalım.
 • Bireysel değil , gurup olarak hareket ettiğimiz için gurup içindeki hiyerarşiye uyum sağlamak zorunda olduğumuzu unutmamalıyız.
 • Her ne olursa olsun katılımınız gerçekleştikten sonra geri dönmek , vazgeçmek isteyen arkadaşlar o aracın başlangıçtan bitiş noktasına kadar yapılan harcamalara ortak olmak zorundadır. Zira her araca verilen 4 katılımcının paylaşımı ile harcamalar karşılanmaktadır.
 • Araçlar belli bir sıra ile birbirlerini mümkün olduğunca sollama yapmadan konvoy halinde sürülecektir.
 • Hız limitimiz otobanlarda 110 km yi , tali yollarda ise 90 km yi yerleşkelerde ise 50 km yi geçmeyecek şekilde olacaktır.
 • Her aracı kullanan kaptanlarımız trafik kurallarına uymak zorundadır.
 • Araç içinde alkol ve sigara kullanılması kesinlikle yasaktır. Molalarda kaptan hariç alkol alınabilir.
 • Araç kullanımı araç içindeki ehliyet sahibi katılımcıların dönüşümlü kullanımı ile gene bu kez kaptanlık paylaşımı ile gerçekleşecektir.
 • Araç içi katılımcılar dilerlerse tüm giderleri paylaşıma açacakları gibi , katılım ücreti ve yakıt paylaşımı hariç diğer giderleri bireysel de harcayabilirler. ( Biz daha öncelerinde 1 kişinin ödemeleri yapması sonrasında seyahat sonu tüm giderleri araç içi kişi sayısına bölüyorduk tavsiyemiz bu yöndedir )
 • Belirtilen rota üzerinde şartlara göre değişiklik her zaman mümkündür.
 • Katılımcılar en geç 7 Ağustos 2017 tarihine kadar 750 TL katılım paylarını aşağıda vereceğimiz banka hesap numarasına yatırmalıdırlar.

 

Hüsnü Ercan Emiroğlu

Garanti Bankası Moda Şubesi

Şube kodu      : 124                                                                         

Hesap Numarası : 6683157                                                            

Iban Numarası  : TR89 0006 2000 1240 0006 6831 57

Gezi Paketi Detayları

 • Parkur: Ege
 • Gidiş: Cumartesi, 26 Ağustos 2017
 • Dönüş: Pazar, 03 Eylül 2017
 • Kapasite: 24
Gezi Katılım Bedeli: 750.00TL

Mobil Uygulamalarımız

download from google play ile ilgili görsel sonucu

download from app store icon ile ilgili görsel sonucu

Bize Ulaşın

 Caferağa Mahallesi Fırıldak Sokak No:7/1, 34710

 0532 277 9929

 iBu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 /gezentiler

 /gezentilerdso

 /gezentiler