Hakkımızda

Gezentiler Doğa Sporları Organizasyon Grubu

Grup tümüyle gönüllü çalışanlardan oluşmaktadır. Gezentiler ekonomik kaygılar olmaksızın, günü birlik yada uzun süreli her türlü doğa sporları organizasyonunu  “TURSAB” üyesi firmaları kullanarak yapan ve üye sayısı sürekli artan bir oluşumdur. 

Ağırlıklı olarak günübirlik doğa yürüyüşleri düzenleyen grubumuz kampçılık, dağcılık, doğa temalı kültür turları, fotoğrafçılık, kano ve benzeri faaliyetlerde de bulunmaktadır. Gezentiler Doğa Sporları Organizasyon Gurubu ticari bir kuruluş değildir. Etkinliklerini tamamen amatör bir ruh ile  ve “ KATILIM / PAYLAŞIM ”  esası ile organize etmektedir.

Doğa ve Kültür etkinlikleri düzenleyen gruplar içerisinde kısa zamanda isminden söz ettiren grubumuz farklı organizasyonlara da davet edilmektedir. Land Rover Adventure Türkiye Ekinlikleri, Çorum Valiliği, Rize Valiliği ve birçok yerel yönetimin davetlisi olarak parkur tanıtım seremonileri bunlardan bazıları.

Gurubumuzun en önemli özelliklerinden biri, gezilerinde kullandığı doğa parkurlarını kendi uzman ekibi tarafından hazırlaması ve bunu diğer guruplar ile paylaşıyor olmasıdır.

Katılımcı üye paylaşımları ile yapılan etkinliklerimizde önceliğimiz,  gerçekleştirdiğimiz aktivitelere pek çok insanın katılımını sağlayarak, katılımcıların doğayı sevmeleri, yaşadığımız coğrafyanın tarih ve kültürünü tanımaları ve bunları yaparken de keyifli zamanlar geçirmeleri için katkıda bulunmaktır.

“Eğer bir motorlu araçla geziyor isen büyük olasılıkla sadece etrafını ve karşına çıkanları görürsün, bisikletle yol alıyorsan geçtiğin bölgelerdeki yaşamı ve kültürü hissetmek için çok daha fazla olanağın olur ama eğer bir yerlerde yürüyorsan ancak o zaman bulunduğun coğrafyayı anlamak, tanımak ve eşsiz deneyimler yaşamak için bol bol fırsatın olur”

 Tanıtım Videomuz İzle

  Ercan Emiroğlu

 

Bize Ulaşın

 Caferağa Mahallesi Fırıldak Sokak No:7/1, 34710

 0532 277 9929

 iBu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 /gezentiler

 /gezentilerdso

 /gezentiler