Balıkesir bölgesinde kamp yapılacak 10 güzel lokasyon

1-Kapıdağ Camping Kamp Alanı, Erdek

Fıstık çam ağaçlarının gölge kaynağı olduğu bunaltıcı yaz sıcağında keyifli bir kamp yapabileceğiniz bir kamp alanıdır. Yürüyüş sevenler için doğal yürüyüş yollarıyla çevrili Kapıdağ yarım adasında yer alır. Parıldayan berrak bir denizi kum plajıyla, elektrik, sıcak su, tuvalet, kablosuz internet, mutfak, mini fırın, Marken gibi bir çok imkan sağlayan bu kamp alnını seveceğinizi düşünüyoruz.

http://www.kapidagcamping.com/iletisim.asp

2-Ayvalık Camping Kamp Alanı, Ayvalık

Ege sahillerinin huzur dolu atmosferini yansıtan şirin bir camping alanı Ayvalık Camping. Ayvalık camping size şehrin ortasında doğanın en güzel halini görme imkanı sağlayacaktır. İsterseniz Çam ağaçlarının altına konulmuş ikişer kişilik bungalovlarda kalabilir yada kendi çadırınızda dilediğiniz gibi kamp yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Kendi çadırınız yoksa tesis sizin için çadır temin edebiliyor. Ayrıca bu kamp alanına evcil hayvanlarınız  da kabul ediliyor. Yanınızdan ayırmak istemediğiniz sevimli dostlarınızla gidebiliyorsunuz.

http://www.ayvalikcamping.com/iletisim.php

3-Sır Camping Kamp Alanı, Altınoluk

Edremit Balıkesir’de bulunur. İlk ve son bahar ayları arasında 60 Çadır kurularak ziyaretçilerine hizmet vermektedir. İsterseniz kendi çadırınız yada karavanınızla burada konaklayabilirsiniz. Doğayla iç içe turkuaz rengin hakim olduğu denizinin eşliğinde güzel bir kamp yapma imkanı…

http://www.sirmotel.com.tr/iletisim/

4-Darıdere Tabiat Parkı Ve Kamp Alanı, Edremit

Edremit ilçesine bağlı olan Darıdere Tabiat Parkı, doğası ile misafirlerine muhteşem kamp deneyimi yaşatıyor. Bölgede bir tane özel işletme bulunuyor. İsterseniz bu ücretli kamp alanında kamp yapabilirsiniz. Bu kamp alanında çadır kiralayabiliyor, karavan ve kendi çadırınız ile konaklaya biliyorsunuz. Kamp alanının yakınında Darıdere Tabiat Parkı bünyesinde olan göletlerden biri bulunmaktadır. Burada yüzebilir, yürüyüşe çıkıp doğayla baş başa olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bunun dışında bölgede ücretsiz olarak kamp yapabileceğiniz yerlerde mevcut.

http://www.altinolukrehberi.com/altinoluk-camping-/daridere-camping/

5-Kazdağı Milli Parkı Kamp Alanı, Edremit

Dünya’nın en temiz oksijenini soluya bileceğiniz, binbir pınarları kaz dağları efsaneleri, doğa güzellikleri ile kamp yapacağınız ve pişman olmayacağınız yerlerden. Kazdağlarrı Kamp Alanları ile mutlaka kamp yapmanız gereken yerlerden.

http://www.kazdagimilliparki.com/mll-parka-gr-uecret.html

6-Ant Camping Kamp Alanı, Erdek

Çadır alanına araba girmek yasak. Tuvaletler çok temiz ve kullanabileceğiniz bir duşakabin var, tabii ki 5 dakikadan fazla kalmanız yasak. Ortak mutfakta ki dolapları istediğiniz gibi kullanabilir, dolapta ki sizin olmayan bir şeyi bir sonra ki gün yenilemek şartıyla alabilirsiniz. İçerisi yaz ayında bile serin denebilir. Denize 0 mesafede. Kamp alanı ağaçlık sabahları güneşten pişmiyorsunuz. Sessiz sakin ve düzenli bir yer gidip mutlaka kamp yapmanız gereken yerlerden.

http://www.campingant.com/infotr.html

7-Ayvalık Çamlık Camping Kamp Alanı, Ayvalık

Balıkesir Ayvalıkta bulunan Ayvalık Çamlık  Kamping deniz ve ormanın bir arada olduğu, bol bol temiz hava alabileceğiniz güzel bir kamp alanıdır. Bungalovlar da yada çadır alanında çadır kurup konaklayabilirsiniz. Sarımsaklı merkeze ve Ayvalık merkeze 3’er Km uzaklıkta ve iki ilçenin tam ortasında yer alıyor.

http://www.camlikkamping.com/iletisim.html

8-Hızır Camping Kamp Alanı, Edremit

Edremit Balıkesir’de bulunan tesis daha çok ağaç taş ve ahşap evler bulunmaktadır. Çadır kurma alanları sınırlıdır bu yüzden çadır kurmak isterseniz önceden rezervasyon yaptırmanız gerekir. Tesis çadırı olmayan kampçılar için çadır temin etmemektedir. Kamp alanının içinden serin suları olan zeytinli çayı akmaktadır. Burada yüzmek yaz aylarının sıcak havasında serinlemek için oldukça güzel bir fikir gibi görünüyor.  Akşam yemekleri bahçede yetiştirilen sebzelerden yapılmaktadır. Milli parkta düzenlenen yürüyüşlere,  yoga ve meditasyon etkinliklerine katılabilirsiniz.

http://www.hizirkamp.com/iletisim.html

 

9-Ada Camping Kamp Alanı, Ayvalık

Balıkesir’in şirin bir ilçesi olan Ayvalık’ta bulunan Cunda Adasında bir özel işletmedir. Oldukça özel olan bu adanın tarihi, mimarisi, koyları, restore edilmiş kafeleri, barları, ziyaretçileri için oldukça iç açıcı bir kamp imkanının yanında mükemmel olan bu adayı keşfetme imkanınız da oluyor. Kampçılar için mutfak çamaşırhane, sıcak duş ve piknik alanı bulunuyor. Bunun dışında tekne gezisi ve dalış turları düzenleniyor.

http://www.adacamping.com/default.asp

10-Çataldağ Gölü ve Ormanları Kamp Alanı, Susurluk

Muhteşem bir manzaraya sahip olan bölgede bir çok aktivite yapmak mümkün. istenildiği takdirde 1250 m yüksekliğindeki Çataldağ’a tırmanılabilir ve ya doğa yürüyüşü yapılabilir. Saf temiz oksijen almak için güzel bir yer.

 

 

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Bize Ulaşın

 Caferağa Mahallesi Fırıldak Sokak No:7/1, 34710

 0532 277 9929

/whatsapp gezentiler

 iBu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 /gezentiler

 /gezentilerdso

 /gezentiler